گروه طراحان فانوس |طراحی وب سایت یزد|طراحی وب سایت|طراحی وب سایت در یزد

 

  • پشتیبانی:۰۹۳۷۱۲۴۹۶۶۳- ۰۹۱۳۷۷۷۱۱۸۹
  • شنبه تا پنج شنبه ساعت ۸ صبح تا ۱۵ 
    ( عصرها از طریق گفتگوی زنده آنلاین )

 

         پشتیبانی فانوس    

در راستای پاک‌سازی Windows store مایکروسافت اپلیکیشن‌های گران را حذف می‌کند

شرکت مایکروسافت  که برنامه‌ریزی‌هایی را برای پاکسازی فروشگاه اینترنتی Windows Store انجام داده است و بر این اساس آن دسته از ابزارهای کاربردی که قیمت بسیار زیادی دارند یا با طراحی نامناسب ارائه شده‌اند، از این فروشگاه حذف می‌شوند.
 در جریان نزدیک شدن به عرضه نسخه نهایی ویندوز ۱۰، مایکروسافت اعلام کرد که پاکسازی اساسی در فروشگاه اینترنتی خود ایجاد می‌کند و تصمیم گرفته است ابزارهایی که ظاهر نامناسب دارند، ناکارآمد هستند، کمتر بارگذاری شده‌اند و در مقابل هزینه پرداخت شده کارایی قابل ملاحظه‌ای را نشان نمی‌دهند را حذف کند.
این اقدام مایکروسافت مراکز توسعه‌دهنده نرم‌افزاری را مجبور می‌کند تا ابزارهای کاربردی مخصوص نسخه‌های مختلف ویندوز را با هزینه کمتر به تولید برسانند.
«برناردو زامورا» مدیر تولید مرکز Windows Apps و Store در شرکت مایکروسافت گفت: «قیمت یک ابزار کاربردی باید با قابلیت‌ها و امکانات آن متناسب باشد. کاربران باید از این مسئله آگاهی داشته باشند و زمانی که یک ابزار را از فروشگاه Windows Store خریداری می‌کنند، به درستی بدانند که برای چه چیز پول می‌پردازند.»
شرکت مایکروسافت به کلیه مراکز توسعه‌دهنده نرم‌افزاری که با آن همکاری می‌کنند اعلام کرد که باید قیمت تمام شده محصولات خود متناسب با ارزش و کارایی آن در نظر بگیرند و هزینه تمام شده باید با قیمت مربوط به ابزارهای مشابه یکسان باشد.
زامورا در این خصوص توضیح داد: «این مسئله به آن معنی خواهد بود که توسعه‌دهندگان نرم‌افزار از گزینه قیمت استفاده خواهند کرد تا انگیزه بیشتری را برای فروش محصولات خود ایجاد کنند. آنها نباید هر قیمتی که می‌خواهند را برای محصولات خود در نظر بگیرند و از قوانین تعریف شده برای Windows Store تخطی کنند.»

ارتباط با ما

 گروه طراحان فانوس

نشانی

یزد - بلوارشهیددشتی - خیابان ایثار

 

  • پشتیبانی:۰۹۳۷۱۲۴۹۶۶۳- ۰۹۱۳۷۷۷۱۱۸۹
  • شنبه تا پنج شنبه ساعت ۸ صبح تا ۱۵ 
    ( عصرها از طریق گفتگوی زنده آنلاین )آمار کاربران

1051627
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل
695
452
1212
1050407
1227
35
1051627

IP شما : 54.80.247.119
زمان سرور: 2018-06-21 22:08:31
 Top of Page