گروه طراحان فانوس |طراحی وب سایت یزد|طراحی وب سایت|طراحی وب سایت در یزد

 

  • پشتیبانی:۰۹۳۷۱۲۴۹۶۶۳- ۰۹۱۳۷۷۷۱۱۸۹
  • شنبه تا پنج شنبه ساعت ۸ صبح تا ۱۵ 
    ( عصرها از طریق گفتگوی زنده آنلاین )

 

         پشتیبانی فانوس    

تاریخچه وب سایت در یزد

تیم برنرز لی،پایه گذار اینترنت، با برپایی یک وب سایت در آگوست ۱۹۹۱، نام خود را به عنوان نخستین طراح وب سایت در تاریخ جهان نگاشت. او در اولین وبسایت اش، از ابرمتن و پیوندی برای ایمیل (پست الکترونیک) استفاده کرده بود.

در آغاز، سایت هایی  با کدهای ساده HTML برنامه نویسی می‌شدند، به گونه‌ای که از زبان کدنویسی که ساختار ساده‌ای به وبسایتها می‌داد، شامل سرتیتر و پاراگراف، و توانایی پیوند دادن به صفحه‌های وب دیگر، با ابرمتن. در مقایسه با روش های دیگر، این راه تازه و متفاوتی بود که کاربران به سادگی می‌توانستند با یک مرورگر، صفحه‌های پیوند خورده را باز کنند.

با پیشرفت وب و هنر طراحی آن، زبان کد نویسی html، پیچیده تر و پرانعطاف تر شد. ابزاری مانند جدول ها که بیشتر برای نمایش نمودارهای داده‌ای بودند، بزودی مورد استفاده نادرست، برای چیدمان های پنهان در صفحه‌های وب قرار گرفتند. با پیدایش صفحه‌های الگوی وب یا «CSS » ، روش نادرست طراحی با جدول های پنهان در صفحه، از گردونه خارج، و بجای آن استفاده مناسب از صفحه‌های الگوی وب یا «CSS » ، جایگزین شد .

فن آوری های یکپارچه سازی داده‌گاه‌ها (Database ) ، مانند زبان‌های کُدنویسی سمت سرور (Server-Side Scripting ) مانند CGI, PHP, ASP.NET, ASP, JSP و ColdFusion ، و استانداردهای طراحی مدرن با الگوها (CSS ) ، ساختار سایت های وب را باز هم تغییر داده و آنرا پیشرفته تر کرده اند .

 در سال 1372 هجری شمسی ایران نیز به شبکه اینترنت پیوست. نخستین رایانه ای که در ایران به اینترنت متصل شد مرکز تحقیقات فیزیک نظری در ایران بوددر حال حاضر نیز این مرکز یکی از مرکزهای خدمات اینترنت در ایران است.

با ورود اینترنت به ایران اندک اندک جای خود را در شهرها باز کرد و وب سایت ها راه اندازی شدند.

 

ارتباط با ما

 گروه طراحان فانوس

نشانی

یزد - بلوارشهیددشتی - خیابان ایثار

 

  • پشتیبانی:۰۹۳۷۱۲۴۹۶۶۳- ۰۹۱۳۷۷۷۱۱۸۹
  • شنبه تا پنج شنبه ساعت ۸ صبح تا ۱۵ 
    ( عصرها از طریق گفتگوی زنده آنلاین )آمار کاربران

1051627
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل
695
452
1212
1050407
1227
35
1051627

IP شما : 54.80.247.119
زمان سرور: 2018-06-21 22:08:31
 Top of Page