گروه طراحان فانوس |طراحی وب سایت یزد|طراحی وب سایت|طراحی وب سایت در یزد

 

  • پشتیبانی:۰۹۳۷۱۲۴۹۶۶۳- ۰۹۱۳۷۷۷۱۱۸۹
  • شنبه تا پنج شنبه ساعت ۸ صبح تا ۱۵ 
    ( عصرها از طریق گفتگوی زنده آنلاین )

 

         پشتیبانی فانوس    

سوالات متداول

هاست و دامنه چیست؟!

هاست

شما اطلاعات ذخیره شده ای در کامپیوتر شخصی خود دارید مانند عکس ها و فیلم های شخصی،  هیچ کس به جز شما به این اطلاعات دسترسی ندارد مگر آنکه بیاید کامپیوتر شما را روشن کند و بنشیند پشت میز کامیپوتر شما . حال یک سری از این عکس ها و فیلم ها و مطالب و… را مایل هستید همه ببینند در این صورت شما باید مقداری فضا(hard) در یک کامپیوتری که دائما روشن است و همیشه به اینترنت پر سرعت متصل است و در محلی امن و مناسب نگهداری می شود  اجاره کنید و اطلاعات خودتان را با استفاده از یک روش به معرض دید همه بگذارید .در این صورت به شما یک وبمستر می گویند .به فضایی که از کامپیوتری قدرتمند متصل به شبکه ی اینترنت اجاره کرده اید هاست (میزبان)می گویند .

دامنه چیست

Domain یا دامنه نام منحصر به فردی است برای شناسایی یک وب سایت در دنیای مجازی . در واقع Domain همان نام وب سایت شما است.مانند Fanoosgroup.com

چرا قیمت طراحی وب سایت گروه طراحان فانوس نسبت به خیلی از شرکت های دیگر در این حوزه پایین تر است؟

نحوه قیمت گذاری در کارهای خدماتی، بسیار متنوع و اکثرا به صورت اعمال نظر شخصی فرد ارائه کننده خدمت و یا الگو گرفتن از قیمت رقبا در حوزه فعالیتشان انجام می گیرد. در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت بسیاری از شرکت ها، قیمت های خود را بر اساس امکاناتی که یک وب سایت نیاز دارد و با جمع کردن قیمت تعیین شده هر یک از امکانات هزینه را تخمین می زنند.گروه طراحان فانوس قیمت های خود را با استفاده از تکنیک زمان سنجی پروژه های طراحی وب سایت و بر اساس زمان کلی که صرف طراحی یک وب سایت می شود؛ تعیین می کند.

تفاوت بین واگذاری طراحی یک وب سایت به یک شخص با یک گروه تخصصی چیست؟!

تفاوت طراحی فردی با گروهی یک سایت در این است که در یک گروه ایده های قوی تولید میشود و کمیت و کیفیت کارانجام شده بالاتر و بهتر از کار فردی است . گاهی نیز هر چند امکان انجام کار به صورت فردی وجود دارد، اما مستلزم تحمل هزینه فراوان و فشار زیاد است، که از لحاظ کیفیت اجرا نیز قابل مقایسه با کار گروهی نیست.در طراحی گروهی پشتیبانی وب سایت در اسرع وقت صورت می گیرد این در حالی است که طراحی فردی با توجه به مشغله کاری در پشتیبانی خود عملکرد خوبی نخواهد داشت.در طراحی گروهی  ، گروه در صدد به روز رسانی خود جهت بالابردن کیفیت کار و بالا بردن سرعت کار خود میباشد و افراد گروه دانش درونی خود را با دیگر اعضا منتقل می کنند.تحویل سریع وب سایت و همچنین سرعت عمل در پشتبانی که فاکتور بسیاری مهمی محسوب می شود در گروه تخصصی طراحی وب بسیار بالاتر است.

مراحل انجام طراحی یک وب سایت در گروه طراحان فانوس به چه شکل است؟!

1- انتخاب قالب مورد نظر توسط شما و يا در خواست سفارش طراحي گرافيک اختصاصي

2- خريد هاست و دامنه مورد نظر شما به نام شما (مالکيت دامنه و هاست براي فرد در خواست دهنده بسيار مهم است و گروه طراحان فانوس حق هيچگونه دخل و تصرفي در مالکيت دامنه و هاست ندارد)

3- تحويل به موقع اطلاعات شما شامل: عکس ، فيلم ، متن ، فايل هاي احتمالي براي دانلود و ...

4- شروع فاز اول >>> طرح ريزي امکانات مختلف و طراحي وب سايت ( در صورت انتخاب طرح گرافيک اختصاصي اين مرحله قبل از شروع طرح ريزي امکانات انجام مي گيرد و بالتبع زمان بيشتري صرف خواهد شد)

5- تحويل فاز اول وشروع فاز دوم>>> کامل کردن در خواست هاي مشتري

6- تحويل فاز دوم و شروع فاز نهايي>>>اشکال يابي هاي احتمالي توسط تيم فني و مشتري و رفع نواقص احتمالي.

7- تکميل نهايي وب سايت و بهينه سازي وب سايت براي موتورهاي جستجو.(google,yahoo ,…).

8- پشتيباني فني يک ساله رايگان.

گروه طراحان فانوس قادر به انجام چه نوع پروژه های تخصصی طراحی وب سایت است؟!

گستره کاری گروه طراحان فانوس از پروژه های ساده شروع شده و تا پروژه های سنگین برنامه نویسی تحت وب بسته به نیاز مشتری متغیر است.

طراحی قالب گرافیکی اختصاصی چه تفاوتی با قالب های موجود از پیش طراحی شده گروه طراحان فانوس دارد؟!

قالب اختصاصي

طراحي اختصاصي قالب از مزاياي بالايي برخوردار است، زيرا ظاهر وب سايت با معيارها و معماري اطلاعات مشتري پياده خواهد شد. بايد سايت شما اين حس را به مخاطب القا کند که تمام جزييات مجموعه شما با يکديگر در مرتبط هستند. مانند کارهاي چاپي و تبليغاتي شما، رنگ هاي سازماني استفاده شده در شرکت و سازمان و … به طور کلي هويت شما در اينترنت در همان قالب گرافيکي وب سايت شما خلاصه مي شود که ظرافت، جدي بودن در کار، قابل اعتماد بودن و قدرتمندي را ميتوان با يک قالب اختصاصي زيباو هماهنگ با تمام بخش هاي سايت به کاربران نشان داد.

قالب موجود از پيش طراحي شده

قالب هاي موجود از پيش طراحي شده اي که در صفحه اصلي وب سايت مشاهد مي کنيد قالب هايي بسيار شيک و جديد (2013-2014) هستند که توسط گروه طراحان فانوس براي فارسي زبانان قابل استفاده است. اين قالب ها در عين زيبايي امکانات زيادي را به صورت پيشفرض دارا مي باشند که از اين حيث تقريبا 90% نياز وب سايت هاي عادي را رفع مي کنند بنابراين قيمت طراحي آن ها با تکنيک زمان سنجي گروه طراحان فانوس تا حد قابل قبولي پايين آمده است و همچنين مدت زماني که طول مي کشد تا وب سايت به شما تحويل داده شود در صورت تحويل اطلاعات شما بين 3 تا 5 روز است که اين براي کساني که زمان براي آن ها حياتي است بسيار کار آمد است.

نحوه پرداخت هزینه طراحی وب سایت در گروه طراحان فانوس به چه شکل است؟!

در مرحله اول با توجه به هزینه هایی که برای ثبت دامنه و  اجاره هاست وجود دارد 30 % از کل قرارداد باید پرداخت شود این در حالی است که در صورت انصراف مشتری در هر یک از مراحل طراحی وب سایت گروه طراحان فانوس موظف است هاست را به مشتری تحویل دهد همچنین مالکیت دامنه قبل از شروع طراحی وب سایت به نام خود مشتری زده خواهد شد .در مرحله دوم کارشناسان ما به اجرای وب سایت می پرادزند و تا مرحله ایجاد امکانات وگذاشتن مطالب پیش می روند و 30 % دوم قرارداد پرداخت می شود .در مرحله سوم پس از تایید نهایی مشتری و رضایت کامل از وب سایت 40% نهایی پرداخت خواهد شد.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

ارتباط با ما

 گروه طراحان فانوس

نشانی

یزد - بلوارشهیددشتی - خیابان ایثار

 

  • پشتیبانی:۰۹۳۷۱۲۴۹۶۶۳- ۰۹۱۳۷۷۷۱۱۸۹
  • شنبه تا پنج شنبه ساعت ۸ صبح تا ۱۵ 
    ( عصرها از طریق گفتگوی زنده آنلاین )آمار کاربران

1051599
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل
667
452
1184
1050407
1199
35
1051599

IP شما : 66.249.64.25
زمان سرور: 2018-06-21 21:53:22
 Top of Page