گروه طراحان فانوس |طراحی وب سایت یزد|طراحی وب سایت|طراحی وب سایت در یزد

 

  • پشتیبانی:۰۹۳۷۱۲۴۹۶۶۳- ۰۹۱۳۷۷۷۱۱۸۹
  • شنبه تا پنج شنبه ساعت ۸ صبح تا ۱۵ 
    ( عصرها از طریق گفتگوی زنده آنلاین )

 

         پشتیبانی فانوس    

طراحی گرافیک اختصاصی وب سایت

تيم تخصصي طراحي گرافيکي سايت گروه طراحان فانوس با توجه به حرفه و تخصص شما، ملاحظات بصري و رنگها و با در نظر گرفتن تمامي خصوصيات فعاليت مشتري طراحي گرافيک را انجام مي دهند.

مهمترين ويژگي کار ما اين است که طرح وب سايت شما کاملا منحصربه خود شماست و دقيقا همان چيزي که در ذهنتان ميگذرد تحويل خواهيد گرفت. و نکته ي مهمي که وب سايت را از نظر ظاهر قدرتمند جلوه مي دهد، هارموني ، سبک طراحي و دقت و ريزبيني در طراحي مي باشد، از بخش هاي اصلي تا کوچکترين جزييات را شامل مي شود.

نقش روانشناسي در طراحي ظاهر سايت

در بحث طراحي گرافيکي، نکات روانشناسي نقش مهمي دارند و پيش بيني رفتار مخاطبين جزو مهمي از طراحي است. در نظر گرفتن اولويت هاي ارايه محتوا بخش مهمي از طراحي است. مثلا براي قسمت هاي اصلي و پرکاربرد مکان مناسب و با قابليت دسترسي بالاتري قرار دهيد تا براي بازديد کننده به راحتي به خواسته ي خود برسد. شما هميشه بايد بدانيد کاربران وقت زيادي براي گشتن در وب سايت ندارد و اگر مطلبي را که مي خواهد را پيدا نکند وب سايت شما را خواهد بست و به وب سايت ديگري مراجعه خواهد کرد. هميشه به خاطر داشته باشيد خواسته مشتري بايد جلوي چشمش باشد.

تفاوت قالب اختصاصي و قالب هاي موجود

قالب اختصاصي

طراحي اختصاصي قالب از مزاياي بالايي برخوردار است، زيرا ظاهر وب سايت با معيارها و معماري اطلاعات مشتري پياده خواهد شد. بايد سايت شما اين حس را به مخاطب القا کند که تمام جزييات مجموعه شما با يکديگر در مرتبط هستند. مانند کارهاي چاپي و تبليغاتي شما، رنگ هاي سازماني استفاده شده در شرکت و سازمان و … به طور کلي هويت شما در اينترنت در همان قالب گرافيکي وب سايت شما خلاصه مي شود که ظرافت، جدي بودن در کار، قابل اعتماد بودن و قدرتمندي را ميتوان با يک قالب اختصاصي زيباو هماهنگ با تمام بخش هاي سايت به کاربران نشان داد.

قالب موجود از پيش طراحي شده

قالب هاي موجود از پيش طراحي شده اي که در صفحه اصلي وب سايت مشاهد مي کنيد قالب هايي بسيار شيک و جديد (2013-2014) هستند که توسط گروه طراحان فانوس براي فارسي زبانان قابل استفاده است. اين قالب ها در عين زيبايي امکانات زيادي را به صورت پيشفرض دارا مي باشند که از اين حيث تقريبا 90% نياز وب سايت هاي عادي را رفع مي کنند بنابراين قيمت طراحي آن ها با تکنيک زمان سنجي گروه طراحان فانوس تا حد قابل قبولي پايين آمده است و همچنين مدت زماني که طول مي کشد تا وب سايت به شما تحويل داده شود در صورت تحويل اطلاعات شما بين 3 تا 5 روز است که اين براي کساني که زمان براي آن ها حياتي است بسيار کار آمد است.

هزينه طراحي گرافيکي وب سايت

هزينه طراحي قالب گرافيکي بر اساس زماني که صرف طراحي توسط تيم متخصص گرافيک صرف خواهد شد تعيين مي شود اما به صورت پيش فرض هزينه يک طراحي قالب گرافيکي معمولا از 150 هزار تومان آغاز مي شود.

 

نمونه قالب اختصاصي (براي مشاهده قالب اختصاصي گروه طراحان فانوس بر روي تصوير زير کليک کنيد)

کليک کنيد

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

جستجوی وب سایت ها

ارتباط با ما

 گروه طراحان فانوس

نشانی

یزد - بلوارشهیددشتی - خیابان ایثار

 

  • پشتیبانی:۰۹۳۷۱۲۴۹۶۶۳- ۰۹۱۳۷۷۷۱۱۸۹
  • شنبه تا پنج شنبه ساعت ۸ صبح تا ۱۵ 
    ( عصرها از طریق گفتگوی زنده آنلاین )آمار کاربران

1051627
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل
695
452
1212
1050407
1227
35
1051627

IP شما : 54.80.247.119
زمان سرور: 2018-06-21 22:08:31
 Top of Page